Szkolenia podstawowe

Szkolenia podstawowe mają za zadanie usprawnić korzystanie ze strzelnicy początkującym strzelcom. Ich ukończenie obniża koszty strzelania. 
 

Pierwsze kroki

  • Czas: 30 minut ;  ilość amunicji: 10 szt kal. 22; cena 25 zł

 

Certyfikat Niebieski Strzelnicy Kielce (I stopnia)

  • Czas 3 x 1 godzina;  ilość amunicji: 100 szt kal. 22; cena 250 zł
  • nauczysz się obsługiwać broń kalibru 22 LR, ładowanie, rozładowywanie, praca na spuście, celowanie, bezpieczne oddanie strzału, zdasz egzamin z bezpiecznego zachowania na strzelnicy. 
  • uprawnienia absolwenta: udział w zajęciach pod nadzorem instruktora (nie płacisz za tor i instruktora przy wykorzystaniu amunicji kal. 22). 
  • możesz zapisać się do sekcji strzeleckiej przy Strzelnica Kielce, która rusza w połowie września br. 

 

Certyfikat Zielony Strzelnicy Kielce (II stopnia)

  • Czas 3 x 1 godzina;  ilość amunicji: 100 szt (30 szt kal. 22; 10 szt kal. 38 Special i 60 szt.  9 mm Para);  cena 350 zł (250 zł dla posiadaczy certyfikatu I stopnia)
  • nauczysz się obsługiwać broń bojową (rewolwer i pistolet), ładowanie, rozładowywanie, praca na spuście, celowanie, bezpieczne oddanie strzału, zdasz egzamin z bezpiecznego zachowania na strzelnicy. 
  • uprawnienia absolwenta: udział w zajęciach pod nadzorem prowadzącego strzelanie (nie płacisz za tor i instruktora).

Przykładowo: 

Nie masz doświadczenia i umiejętności strzeleckich. Kupując pakiet 100, płacisz 100 zł i strzelasz 50 razy. Przychodzisz znowu i jeszcze raz płacisz 100 zł za 50 strzałów. Po pięciu wizytach zapłaciłeś 500 zł i strzeliłeś 250 razy. Jeśli ukończysz szkolenie (3 godziny, 100 strzałów) to następnym razem będziesz płacił tylko za amunicję 50 x 1,5 zł= 75 zł. Po trzech takich wizytach zapłaciłeś razem ze szkoleniem 475 zł i też oddałeś 250 strzałów. 

 

Funkcjonariusze Policji i innych służb posiadających dostęp do broni palnej mogą otrzymać certyfikat II stopnia, po zaliczeniu testu z zasad bezpieczeństwa

Znajdziesz nas także na facebook’u