Klienci indywidualni

Klienci indywidualni – do Waszej dyspozycji oddajemy Wam doskonały obiekt z wykwalifikowaną kadrą oraz szerokim wachlarzem broni palnej.

 

Każdy uczestnik zajęć przechodzi przeszkolenie strzeleckie oraz przeszkolenie z zasad bezpieczeństwa.

 

  1. Osoby początkujące, które nie posiadają certyfikatu podstawowego (niebieskiego), mogą strzelać wyłącznie pod bezpośrednią opieką instruktora!!! obowiązuje zasada „jeden uczestnik – jeden instruktor”. Koszt to wynajęcia toru (60 zł za godzinę, 30 zł za pół godziny), instruktora (60 zł), zużyta amunicja (1,5 -15 zł za nabój, minimum 50 naboi na 30 minut).
  2. Osoby posiadające certyfikat pierwszego stopnia uczestniczą w zajęciach pod nadzorem instruktora. Grupa liczy do 10 strzelających (po 1 na tor). Na grupę przypada jeden instruktor i jeden prowadzący strzelanie (minimum 2 osoby). Koszty to wynajęcie toru (w weekedny) i koszt zużytej amunicji. 
  3. Osoby posiadające licencję PZSS i nie posiadające własnej broni mogą uczestniczyć w zajęciach jak p. 2 lub uczestniczyć w treningu organizowanym w ramach zajęć sekcji strzeleckiej.
  4. Osoby posiadające własną broń i posiadające licencję PZSS mogą trenować wynajmując tor (stanowisko). Koszt to 60 zł za godzinę (100 zł w soboty i niedzielę). Strzela jedna osoba na torze.
  5. Osoby posiadające własną broń i nie posiadające licencji PZSS mogą trenować wynajmując tor (60 zł za godzinę, 100 zł w soboty i niedziele), po przeszkoleniu z zasad bezpieczeństwa obowiązujących na strzelnicy.
  6. Wszystkie strzelania z broni własnej strzelającego mogą odbywać się wyłącznie z własnej broni krótkiej (z użyciem amunicji NONTOX – TFMJ). Strzela jedna osoba na torze.

Znajdziesz nas także na facebook’u