Klienci indywidualni

Klienci indywidualni – do Waszej dyspozycji oddajemy Wam doskonały obiekt z wykwalifikowaną kadrą oraz szerokim wachlarzem broni palnej.

 

Każdy uczestnik zajęć przechodzi przeszkolenie strzeleckie oraz przeszkolenie z zasad bezpieczeństwa.

 

  1. Osoby początkujące, które nie posiadają certyfikatu podstawowego, mogą strzelać wyłącznie pod bezpośrednią opieką instruktora!!! obowiązuje zasada „jeden uczestnik – jeden instruktor”. Koszt to wynajęcia toru (30 zł za moduł 30 minut, 50 zł w weekendy pół godziny), instruktora (50 zł za moduł 30 minut), zużyta amunicja (1,5 – 20 zł za nabój).
  2. Osoby posiadające certyfikat pierwszego stopnia uczestniczą w zajęciach pod nadzorem instruktora. Grupa liczy do 10 strzelających (po 1 na tor). Na grupę przypada jeden instruktor i jeden prowadzący strzelanie (minimum 2 osoby). Koszty to wynajęcie toru i koszt zużytej amunicji. 
  3. Osoby posiadające licencję PZSS i nie posiadające własnej broni mogą uczestniczyć w zajęciach jak p. 2 lub uczestniczyć w treningu organizowanym w ramach zajęć sekcji strzeleckiej.
  4. Osoby posiadające własną broń i posiadające licencję PZSS mogą trenować wynajmując tor (stanowisko). Koszt to 30 zł za moduł (30 minut) w tygodniu oraz 50 zł w soboty i niedzielę. Strzela jedna osoba na torze.
  5. Osoby posiadające własną broń i nie posiadające licencji PZSS mogą trenować wynajmując tor, po przeszkoleniu z zasad bezpieczeństwa obowiązujących na strzelnicy.
  6. Wszystkie strzelania z broni własnej strzelającego mogą odbywać się wyłącznie z własnej broni krótkiej (z użyciem amunicji NONTOX – TFMJ). Strzela jedna osoba na torze.

Znajdziesz nas także na facebook’u